OZONOWANIE

Ozonowanie wnętrza w każdym samochodzie!

Niezależnie od tego czy jest wyposażony w klimatyzację - w mniejszym lub większym stopniu występuje problem zabrudzenia kanałów wentylacyjnych i wydobywającego się z nich nieprzyjemnego zapachu. Wraz z zanieczyszczeniem pyłem wnętrza instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, pojawia się zagrożenie dla zdrowia ludzi oddychających powietrzem, które przepłynęło przez instalację. W osadzonym pyle znajdują się mikroorganizmy - bakterie i grzyby mikroskopowe, często patogenne.

Panujące wewnątrz instalacji warunki cieplno-wilgotnościowe oraz substancje organiczne znajdujące się w warstwie nagromadzonych zanieczyszczeń stwarzają bardzo dobre warunki do ich przeżycia i rozmnażania. W połączeniu z wilgocią z powietrza miejsca te staja się siedliskiem bakterii, wirusów, pleśni, grzybów itp. Mikroorganizmy te, oprócz skażenia otoczenia mogą być przyczyną alergii oraz nieprzyjemnych zapachów ("stęchlizna").

Żadna metoda mechaniczno-chemiczna poprzez wtryskiwanie różnych środków nie jest w stanie w 100% skutecznie usunąć tego problemu.

OZON zabija:
bakterie, wirusy, zarodniki, pleśnie i wszystkie inne mikroorganizmy.

OZON eliminuje:
zapachy pochodzenia organicznego i nieorganicznego ( w tym również zapach dymu tytoniowego).OZON nie kryje nieprzyjemnych zapachów lecz je usuwa np. tytoniu - z CAŁEGO wnętrza pojazdu (również z tapicerki itd.). 5 - 6 sesji ozonowania usuwa całkowicie np. zapach papierosów z samochodu odkupionego od nałogowego palacza.
polerowanie aut warszawa polerowanie aut warszawa ile kosztuje polerka auta samochód po polerce strony internetowe warszawa polerka aut ozonowanie warszawa polerka warszawa rozklejanie aut warszawa polerka samochodu warszawa